Klinik Denizli, Estetik Diş Hekimliği, Dijital Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı, Dental İmplant, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, protez (lamine, zirkonyum, porselen, damak) gülüş dizaynı, dijital smile dizayn,

Diş Beyazlatma, Ortodonti, Diş Eti Tedavileri, Çocuk Diş Hekimliği, Kanal Tedavisi, Dolgu, Röntgen ve Görüntüleme, Diş Sıkma (Bruksizm), Ağız Kokusu (Halitozis),

Lamine (yaprak porselen), Zirkonyum, porselen ve tüm protetik tedavileri, Pembe estetik, buruksizm ( diş sıkma gıcırdatma) botoksu, diş beyazlatma, diş taşı temizliği, Diş Protezleri, Denizli Diş Beyazlatma

  • Türkçe
whatsapp

Estetik Diş Hekimliği

Ürün Kategorileri

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimleri tarafından yapılan diş estetiği, diş hekimliğinin yanı sıra estetik bilgisi ve deneyimi de gerektirir. Diş estetiği, dişlerin ve diş etlerinin yapısının estetik açıdan değerlendirilip, yeniden şekillendirilmesidir. Yüz yapısı, ağız şekli, dişlerin genel durumu, diş etlerinin bakımını kapsayan diş estetiği, detaylı analizleri kapsar.

Denizli’de bulunan diş kliniğimize gelen hastalarımızın birçoğu diş estetiği hakkında sorular sormaktadır. Rahat bir şekilde gülebilmek, konuşabilmek için düzgün ve sağlıklı bir diş yapımızın olması gerekmektedir. Utanmadan, çekinmeden ağzımızı kapatmadan gülebilmek ve konuşabilmek için doğru ve düzgün bir ağız ve diş yapımızın olması oldukça önemlidir. Diş estetiği gülüşünü ön plana çıkarmak isteyenlerin merak ettiği bir tedavi konusudur. Gülerken veya konuşurken karşı taraf açısından da dikkat çeken bir görünüm olduğu için herkes diş estetiği görünümüne oldukça dikkat etmektedir.

Diş Estetiği Hakkında Merak Ettikleriniz

Diş Estetiği Nedir?

Yıllar boyunca genellikle sadece tedaviye odaklanan, yani daha çok sorun odaklı olan ve estetik düşkünlüğü olmayan diş hekimliği, gelişen materyallerle ve ilerleyen teknolojik durumlarla beraber artık sadece insanlara tedavi değil estetik anlamda çok büyük katma değer sağlayan bir dizi yeni uygulama yöntemleriyle çalışmaktadır. Bu uygulamalar Diş Estetiği  olarak adlandırılmaktadır.

Diş Estetiği Nasıl Yapılır Tedavi Aşamaları Nelerdir?
Diş Estetiği yaparken kişinin ağız diş fotoğrafları çekilerek diş ölçüleri alınır. Hastananın isteği ve şikayetleri de dinlenilerek gülüş tasarımı gerçekleştirilir. Hastanın onayı alınarak hazırlanır ve ortalama 1-2 hafta içerisinde estetik işlemler kalıcı olarak yapılabilmektedir.

Diş Estetiği Kalıcı mıdır?
Diş Estetiğinin ömrü şu kadar demek yanlış olsa da kronların ve köprülerin ortalama 10 yıl kullanılması beklenir. Tel ve plak tedavisinde ise daha sonra tedavinin geriye dönmemesi için plak ve lingual reteriner yapılabilir. Rutin diş hekimi kontrollerinde görülen aksaklıklar giderilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

BİZE ULAŞIN

Pazartesi - Cumartesi : 08:00 - 19:00

info@klinikdenizli.com

0(258) 241 44 14

0(552) 241 44 14

BİZİ ZİYARET EDİN

Sırakapılar Mahallesi 495 Sokak No:20 Kat:2 Merkezefendi / DENİZLİ